مقالات

موارد جديد در IFS Application 10

شرکت IFS نسخه جدید نرم افزار ERP خود را تحت عنوان IFS Application 10 منتشر کرده است. در این مقاله برخی از ویژگی های جدید معرفی شده در این نسخه را بیان می کنیم.

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

راهکارهای IFS برای چابکی واقعی کسب و کار

شركت های موفق می دانند كه چطور رخداد های پیش رو بازار خود را در آغوش گیرند و با آن هماهنگ شوند.

۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

مدل و استراتژی شركت IFS

برای شناخت بیشتر شرکت IFS به بررسی ایده تجاری، مدل تجاری و استراتژی شرکت IFS می پردازیم. اطلاع از این سه مورد می توان به کاربر در شناخت این شرکت کمک کند.

۱۸ بهمن ۱۳۹۶

آشنایی با نرم افزار ERP شرکت IFS

یکی از خدماتی که در شرکت سپهر افروز صبا ارایه می گردد پیاده سازی سیستم ERP شرکتIFS  در ايران می باشد که در این مقاله به معرفی این شرکت می پردازیم.

۱ بهمن ۱۳۹۶

محاسبات ابری

این روزها اصطلاح “محاسبات ابری” همه جا بر سر زبان هاست. اما ابر چیست؟ ابر كجاست؟ آیا ما درحال حاضر در ابر هستیم؟ در این مقاله سعی داریم به سوالات فوق پاسخ دهیم.

۲۹ شهریور ۱۳۹۶

آشنایی با داده های بزرگ (Big Data)

Big Data یا داده های بزرگ یک اصطلاح برای توصیف حجم زیادی از داده و اطلاعات ساختاریافته و بدون ساختار است که هر کسب و کاری روز به روز بیشتر در آن غرق می شود و سبب انتخاب استراتژی تجاری بهتری می‌شود.

۳۱ مرداد ۱۳۹۶

چرا اجرای ERP در برخی شركت ها شکست می‌خورد؟

این مقاله سعی کرده است به عمده مشکلات، محدودیتها و چالشهای پیاده سازی سیستم های یکپارچه و یا به عبارتی برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) بپردازد.

۲۹ خرداد ۱۳۹۶

نقش ERP در چابکی کسب و کار

در این مقاله به مؤثرترین روش‌های نرم‌افزارهای برنامه‌ریزی منابع سازمان (ERP) که برای افزایش چابکی کسب و کارها پرکاربرد بوده و بیشترین استفاده را دارند اشاره شده و هر روش توضیح داده شده است.

۲۱ خرداد ۱۳۹۶

مروری بر اینترنت اشیا

ارتباطات دستگاه به دستگاه تکنولوژی نوینی است که از اوایل قرن بیست و یکم مطرح شده‌ و در این تکنولوژی هر دستگاه به صورت هوشمندانه اطلاعات و یا درخواست‌های مختلفی را رد و بدل می‌کنند.

۲۰ خرداد ۱۳۹۶