حداكثر پایداری

یكی از نیازهای اصلی سازمان‌ها، در دسترس بودن همیشگی سیستم و به حداقل رساندن زمان توقف آن است. معمولاً نرم‌افزارهای كاربردی به دلیل انجام تست، موارد كنترلی و استفاده دائمی، دچار مشكل نشده و عمدتاً این مشكل ناشی از عدم دسترسی به اطلاعات به دلیل مشكلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در حوزه پایگاه داده‌ها می‌باشد. راه‌كارهای ما، بیشترین میزان دردسترس بودن و حداقل زمان توقف پایگاه داده را تضمین می‌کند.

همسان سازی پایگاه داده

توزیع داده و تغییرات در پایگاه‌داده بین یک یا چند پایگاه داده دیگر، به شکل همزمان یا غیر همزمان میباشد، از این تکنولوژی می‌توان برای بالا بردن دسترس پذیری برنامه‌های سازمان و یا توزیع خدمات نرم‌افزاری استفاده کرد. روش‌های مختلفی برای پیاده‌سازی این تکنولوژی مانند Golden Gate , Stream وجود دارد که با توجه به شرایط و نیاز سازمان مشتری پیاده سازی خواهد شد.

پشتیبانی و بازیابی

همیشه داشتن یک کپی از داده‌ها می تواند راهگشا باشد. اما این موضوع در پایگاه داده کمی متفاوت است. داشتن یک فایل پشتیبان سالم و کامل، تنها بخشی از ماجراست. توانایی بازیابی این کپی در کوتاهترین زمان است که می‌تواند عملیات را کامل نماید. ما با استفاده از ابزارها و فناوری‌هایی همچون Rman ،SecureBackup ، Flashback و… این امکان را برای سازمان شما فراهم می‌نمائیم.

بهبود کارایی

بهبود کارایی پایگاه‌داده به عنوان اصلی‌ترین عامل تاثیرگذار بر سرعت عملکرد برنامه‌های کاربردی سازمان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. ما بر اساس متدولوژی مشخص، کلیه منابع نرم افزاری و سخت افزاری سیستم را بازبینی و تجزیه و تحلیل کرده و با راهکارها، ابزارها و فناوری‌های پیشرفته مانند RAC, Partitioning و انجام تغییرات و تنظیمات لازم، کارایی سیستم را در سطح پایگاه داده بهبود می‌دهیم.

مدیریت ذخیره‌سازی

مدیریت ذخیره‌سازی داده‌های سازمان توسط نیروهای انسانی حاشیه امنیت حفظ داده‌ها را به خطر می اندازد. با استفاده از روش‌های بروز ذخیره‌سازی داده، مانند Automatic Storage Management به صورت خودکار و مطمئن، می‌توانیم از کارایی و ایمنی اطلاعات اطمینان حاصل نمائیم.

راه اندازی سرورهای پشتیبان

یکی از راهکارهای راهگشا برای جلوگیری از توقف سامانه‌ها و حفظ اطلاعات راه‌اندازی سرورهای پشتیبان می‌باشد. در بانک اطلاعاتی اوراکل امکان راه‌اندازی این سرویس‌دهنده‌ها به صورت فیزیکی و منطقی برای میسر بوده قابل پیاده‌سازی خواهد بود. راه‌اندازی سرویس‌های پشتیبان با تنظیمات مختلف از تخصص‌های ماست.

راه‌کارهای تامین امنیت داده‌ها در پایگاه داده

یکی از مواردی که همواره مدیران سازمان‌ها نگران آن می‌باشند، امنیت داده‌های سازمان و حفظ آنها از دسترسی‌های غیرمجاز می‌باشد. ما با استفاده از راهکار‌های اوراکل و کنترل عملکرد و دسترسی‌ به داده‌های ذخیره شده در پایگاه‌داده اوراکل، در حفظ امنیت آنها به سازمان شما کمک می‌کنیم.

ما با اتکا به توانمندی و تجربه در زمینه طراحی و توسعه پایگاه داده

 آماده ارائه مشاوره، پیاده سازی و پشتیبانی هستیم.

تکنولوژی‌ها