مدیریت فنی و مهندسی

این ماژول در تعیین و ترکیب اجزای طراحی، محصولات، تجهیزات و خطوط تولید کمک خواهد کرد. این ماژول با به خدمت گرفتن ماژول مدیریت اسناد کلیه اسناد مرتبط با نسخه های طرح محصول را مدیریت می کند و کیفیت را از جهت مدیریت نسخ مطمئن می سازد. هر کسی در سازمان در صورت نیاز به اطلاعاتی، بروزترین اطلاعات در دسترس خواهد بود.

مدیریت برنامه ریزی تولید و تولید

اجزای ماژول تولید و برنامه ریزی تولید پاسخگوی نیاز برنامه ریزی، کنترل و اجرای فعالیت های تولیدی است، به نحوی که دستیابی به اطلاعات دقیق و بموقع در تمامی مراحل تولید را برای استفاده کلیه سطوح سازمانی هموار می کند. این ماژول مباحث و بنیان های تولید ناب به همراه تولید چند حالته و انعطاف پذیر را پشتیبانی خواهد کرد.

مدیریت اجزای میان کارکردی

توامندسازها شامل مجموعه ابزارهای قدرتمندی است که برای هموارسازی، تسهیل و مدیریت فرآیندهای کلیدی کسب و کارها و صنایع طراحی شده اند. این فرآیندها شامل عملکرد کسب و کار، مدیریت روابط با مشتری، مدیریت زنجیره تامین، مدیریت روابط با تامین کننده، مدل سازی کسب و کار، مدیریت اسناد، مدیریت سازگار با محیط زیست و مدیریت کیفیت می شود.

مدیریت فروش و خدمات

زیر ماژول های فروش و خدمات، فرآیندهای حیاتی کسب و کار برای مدیریت ارتباط با مشتری را ارائه می دهد. این زیر ماژول ها زنجیره تعامل با مشتری را از ابتدایی ترین نقطه فروش، از طریق چرخه فروش تا پشتیبانی و خدمات به مشتری مدیریت می کند. مفاهیم فروش و خدمات به یک کسب و کار اجازه تمرکز بر فرصت هایی را می دهد که برای مشتریانش از طریق محصول، خدمات و پشتیبانی ارزشمند هستند.

مدیریت منابع انسانی

ماژول مدیریت منابع انسانی با کمک به شما در مدیریت منابع با ارزش سازمان موجب صرفه جویی در زمان و پول خواهد شد. اجزای این ماژول تحلیل دقیق و سریعی برای شما فراهم می آورد تا از آن طریق جوابگوی کلیه نیازهای مربوط به توسعه کارکنان سازمان باشید. این ماژول و اجزای آن فرآیندهای ضروری برای مدیریت نیروی کار و مدیریت سرمایه منابع انسانی استراتژیک موفق را فرآهم می آورد.

مدیریت نگهداری تعمیرات

زیر ماژول های نگهداری و تعمیرات بخشی از یک سیستم کامل مدیریت دارایی سازمان (EAM) هستند که شما را قادر به پیش بینی و انطباق پذیری با نیازهای در حال تغییر جهان اطرافتان خواهند کرد. تمامی راهکارهای فراهم شده توسط اجزای تشکیل دهنده این ماژول دارای جامعیت، کارآمدی، انعطاف پذیری و انسجام مورد نیاز برای الزامات و ضروریت های در حال تغییر حوزه ی نگهداری و تعمیرات می باشد.

مدیریت زنجیره تامین

زیر ماژول های توزیع همراه با تولید، پایه و اساس راهکارهای مدیریت زنجیره تامین را تشکیل می دهد. این زیر ماژول ها، سهولت مورد نیاز برای ترسیم جریان محصولات و استفاده کارا از سیستم را فراهم می کند. شما می توانید به راحتی با مدل های توزیعی مختلف و روش های کاری گوناگون، منطبق شوید. آنها به شما چابکی مورد نیاز برای رشد و پشتیبانی در تمامی مراحل کسب و کارتان را می دهند و امکان بهره برداری از مزایای ارتباطات سریع در کل زنجیره سفارش-تا-تامین را فراهم می نماید.

مدیریت پروژه

اجزای ماژول مدیریت پروژه با هم همراه با دیگر ماژول ها، یک مجموعه ابزار یکپارچه برای مدیریت کامل چرخه عمر پروژه فراهم می آورد. یکپارچگی کامل با دیگر اجزا همچون مالی، تدارکات، موجودی و انبار، سفارشات مشتری، تولید، فنی و مهندسی، منابع انسانی، مدیریت اسناد و مدیریت دارایی و خدمات جوابگوی تمامی کسب و کارهایی که فرآیندهای پروژه ای دارند، خواهد بود (از جمله سازمان های تولیدی بر اساس پروژه، فنی و مهندسی، ساخت و ساز، قرارداد و زیر ساخت ها، R&D).

مدیریت توانمند ساز کسب و کار

زیر ماژول های توانمند ساز کسب و کار شما را قادر به ایجاد و بهبود ارتباطات می کند و امکان استفاده از مزایای آخرین فناوری های مبتنی بر وب را برای شما فراهم می سازد. شما می توانید به کارکنان، مشتریان ، تامین کنندگان، و دیگر شرکای تجاری خود، اطلاعات دقیق و شخصی شده، از طریق پرتال های کاربر پسند و مبتنی بر راهکارهای موبایلی ارائه دهید. این زیر ماژول ها، یکپارچگی کاملی با سیستم های داخلی و خارجی از طریق خدمات وب با تضمین امنیت، عملکرد و مقیاس پذیری فراهم می کند.

مدیریت مالی

اجزای مدیریت مالی به شما کمک می کند تا یک نگاه جامع از کسب و کارتان در اختیار داشته باشید و همچنین توانایی تحلیل از جنبه های گوناگون را به شما خواهد داد. زمانیکه که شما یک روند سرمایه گذاری را بررسی می کنید همزمان می توانید تراکنش های مورد نظر را مشاهده و با جزئیات بیشتر بررسی خود را دنبال کنید. اجزای مالی کنترل شما را در کلیه سطوح سازمان ارتقا می دهد و همچنین کلیه الزامات قانونی در دنیا را پشتیبانی خواهد کرد.

ما با اتکا به توانمندی و تجربه در زمینه ERP

آماده ارائه مشاوره، پیاده سازی و پشتیبانی این ماژول ها هستیم.

تکنولوژی‌ها