مجازی سازی

استفاده از تکنیک مجازی‌سازی به منظور پیاده‌سازی چندین سرور برروی یک سخت‌افزار یکپارچه است. در این روش نیاز به تهیه سخت افزار مجزا به ازای هر سرور وجود ندارد و میتوان با به اشتراک گذاری منابع موجود و صرف کمترین هزینه چندین سرور مورد نیاز را راه اندازی و مدیریت کرد. شرکت سپهر افروز صبا امکان پیاده‌سازی این تکنیک را با استفاده از VmWare ESX و HyperV برای شما فراهم آورده است.

ارایه کلیه خدمات اکتیو و پسیو

استفاده از کالای با کیفیت و اجرای صحیح تمامی استانداردهای موجود سبب ایجاد یک زیر ساخت مطمئن جهت پیاده‌سازی کلیه تکنولوژی‌های روز خواهد شد. کابل‌کشی، نصب انواع رک های ایستاده، کلیه تجهیزات اتاق سرور و دیتا سنتر همراه با آرایش و نصب کابل‌های ارتباطی، اجرای شبکه های بی‌سیم وایرلس و نقطه به نقطه، نصب و راه اندازی انواع سوییچ‌ها و روتر ها (MikroTik ،Cisco و ..)، انواع سرورها (HP ،SuperMicro ،DELL و …) و نصب و راه‌اندازی انواع UTM Firewallها (Fortigate و ..) از جمله خدمات شرکت ماست.

راه‌اندازی سرویس‌های تحت شبکه

نصب و راه‌اندازی انواع سرویس‌های شبکه نظیر Active Directory، DHCP، Exchange Server، File Server،DNS و غیره برحسب نیاز و کارایی شرکت و کسب و کار شما با هر سخت افزار و سیستم عامل پیشنهادی در این زیرشاخه صورت می‌پذیرد.

طراحی LAN /WAN

طراحی، پیاده‌سازی و مدیریت شبکه‎های داخلی و گسترده LAN و WAN به صورت ساختاریافته و براساس توپولوژی منطبق بر کسب و کار شما، طراحی شبکه‎های SAN و NAS، طراحی راهکارهای Voice Over IP و QoS، تقسیم ترافیک مابین سرورها، تقسیم ترافیک اینترنت مابین چندین لینک اینترنت، جانمایی Firewall و همچنین ارایه راهکارهای جدید شبکه های Mobile از جمله خدمات ارایه شده در این بخش است.

خدمات نگهداری و پشتیبانی شبکه

ارایه کلیه خدمات نگهداری و پشتیبانی از سخت‌افزار Client ها، تجهیزات Passive، سوییچ ها و روترها، ارائه سرویس‌های دوره‌ای ماهانه به تمام Clinetها، کنترل مستمر سخت افزار و نرم افزار جهت کاهش بروز مشکلات و همچنین بروزرسانی سخت افزاری و نرم افزاری در کنار ارائه خدمات مشاوره ای از خدمات قابل ارایه توسط شرکت سپهر افروز صبا است.

دوربین های مدار بسته

ارائه کلیه خدمات دوربین مدار بسته، نصب و راه‌اندازی دوربین مدار بسته، خدمات پشتیبانی و مشاوره

ما با اتکا به توانمندی و تجربه در زمینه شبكه و سخت‌افزار

 آماده ارائه مشاوره، پیاده سازی و پشتیبانی هستیم.

تکنولوژی‌ها